2426/​739

Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)

Gårdbygning. Sign. Heerup. Olie på lærred. 39×71.

Mindre krakeleringer.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

13.000 DKK

27 bud

1159741 13.000 DKK
997814 12.500 DKK
1159741 (Autobud) 12.000 DKK
997814 11.500 DKK
1159741 11.000 DKK
997814 10.500 DKK
1159741 (Autobud) 10.000 DKK
997814 9.500 DKK
1159741 (Autobud) 9.000 DKK
997814 8.500 DKK
1159741 (Autobud) 8.000 DKK
997814 7.500 DKK
1159741 7.000 DKK
1058048 6.500 DKK
997814 (Autobud) 6.000 DKK
1058048 5.500 DKK
997814 (Autobud) 5.000 DKK
1058048 4.800 DKK
997814 (Autobud) 4.600 DKK
1058048 4.400 DKK
997814 (Autobud) 4.200 DKK
870747 4.000 DKK
997814 (Autobud) 3.800 DKK
1114492 3.600 DKK
997814 3.400 DKK
610705 3.200 DKK
872684 3.000 DKK