12040/217
Ovalt spejl af forgyldt træ og gesso. 19. årh.s slutning. H. 65. B. 65.
Enkelte afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
Enkelte afskalninger.