12040/​217

Ovalt spejl af forgyldt træ og gesso. 19. årh.s slutning. H. 65. B. 65.

Enkelte afskalninger.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag