2426/683
Harald Leth (f. København 1899, d. Ålsgårde 1986)
Snelandskab. Sign. HL. Olie på lærred. 35×41.
Mindre krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
898955 (Autobud) | ||
843155 | ||
898955 (Autobud) | ||
843155 | ||
898955 (Autobud) | ||
843155 | ||
898955 (Autobud) | ||
948937 | ||
898955 (Autobud) | ||
801465 | ||
898955 | ||
843155 |