1309/741
Ole Bjørn Kryger (f. Haslev 1929)
Rundt sofabord med stel af palisander, plade med stentøjsfliser. Sign. OBK. Udført for Multiform. H. 52. Diam 116.
CITES certifikat medfølger.
Alm. brugsslitage.
Moderne kunst og design, 26. februar 2013
Vurdering
Hammerslag
16 bud