320/9
Shoichi Uchiyama
“Enigma 425”. Pendel med kegleformet fatning af børstet aluminium, skærme af mat akryl. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 43.
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Tvangssalg, 22. oktober 2018
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
18 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||