1950/122
Et sæt på fire væglampetter af forgyldt bronze, hver med to lysarme. Louis XVI form. 20. årh. H. 40. (4)
Lettere brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag