2043/​321

Gyngehest af bemalt træ. 19/20. årh. H. 72 cm L. 80 cm B. 32 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ene øre afslået.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

750 kr.

750 kr.