2110/818
Ebba Carstensen (f. Västra Kvärnstorp, Skåne 1885, d. København 1967)
Skovlandskab. Sign. Ebba Carstensen samt på bagsiden 62. Olie på lærred. 96,5×76.
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud