12038/​146

Tyrkisk Kars tæppe i klassisk Kaukasisk Lori Pompak design. 20/21. årh. 214×151.

Mindre brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag