2415/227
Barokskæring af træ, gavlstykke til vugge, udskåret med bladværk og kartouche med spejlmonogram JGD. 18. årh. L. 49,5 cm. D3
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag