Wolfgang Tillmans (f. Remscheid 1968)
“Moonrise, Puerto Rico”. Sign. med titel på bagsiden Wolfgang Tillmans, ph 5 95 prWT 11 95, 2/10 + 1. C-print. Lysmål 26×39.
God original stand. Undersøgt ude af rammen. Fotografiet er monteret med tape på passepartout.