12038/64
Sir Henry Raeburn, efter, 20. årh.
“Dreng og kanin” Sign. monogram. Olie på lærred. 48×37. Rammemål 59×48,5.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag