11949/48
Dansk senempire chiffoniere af mahogni med syv skuffer. 19. årh. H. 153. B. 102. D. 52.
Fremstår med alders- og brugsslitage, enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag