2443/​50

Military barskab af mahogni med lister og beslag af messing. England. 20. årh. H. 103. B. 81. D. 46.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

8906 3.000 DKK