328/32
August Sandgren
Stor boks, betrukket med læder, indvendig hør. Udført hos Fritz Hansen. H. 8,5. L. 36. B. 26.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
39 bud