2045/410
Fransk Napoleon III lysekrone af forgyldt og patineret bronze med seks svungne lysarme monteret til el. 19. årh.s slutning. H. 85. Diam. 55.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag