2203/612
Kathrine Ærtebjerg (f. Sorø 1969)
Komposition. Sign. KÆ 18, 108/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 × 47. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
31 bud