2032/206
Bidjar tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign på lys bund. 21. årh. 345×249.
Mindre område i ene ende med let slitage. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud