Foto endnu ikke klar
893/​311

Stort fransk bogskab af rosentræ med beslag af forgyldt bronze og profileret plade af marmor, front med tre døre med trådnæt bag hvilke talrige hylder. Paris, 19. årh.s slutning. H. 170. B. 195. D. 52.

Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk

Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag

20.000 DKK