Foto endnu ikke klar
893/311
Stort fransk bogskab af rosentræ med beslag af forgyldt bronze og profileret plade af marmor, front med tre døre med trådnæt bag hvilke talrige hylder. Paris, 19. årh.s slutning. H. 170. B. 195. D. 52.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Møbler, tæpper og varia , 26. februar 2020
Vurdering
Hammerslag