1920/1584
To kinesiske præsentationsskåle af porcelæn, dekorerede i farver med figurscenerier. 19.-20. årh. H. 5. L. 26 og 26,5. (2)
Slitage på guld.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag