Foto endnu ikke klar
1514/1574
Fransk terrin af porcelæn, dekoreret i guld. Ej stemplet. 19. årh. H. 32 cm. L. 47 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 2. april 2015
Vurdering
Hammerslag
13 bud