1946/​561

Peter Mandrup (f. København 1949, d. 2009)

Komposition, 2001. Sign. på bagsiden samt årstal. Olie på lærred. 180×150. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 12. november 2019

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

7.500 DKK

7.500 DKK
7.000 DKK