1946/561
Peter Mandrup (f. København 1949, d. 2009)
Komposition, 2001. Sign. på bagsiden samt årstal. Olie på lærred. 180×150. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag