12013/133
Karlekammerskab af fyrretræ. Front med to fyldningsdøre og skuffe, 19. årh.s slutning. H. 182. B. 117. D. 45.
Alm. brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag