12013/​133

Karlekammerskab af fyrretræ. Front med to fyldningsdøre og skuffe, 19. årh.s slutning. H. 182. B. 117. D. 45.

Alm. brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag