2004/138
Hollandske fliser af fajance, dekorerede i farver med blomster. 19. årh. (65)
Krakeleringer. Enkelte kanthak. Monteringsspor. Nuanceforskelle. En med hul.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud