2440/​801

Dansk design

Lysekrone af messing, seks arme med skærme af opalglas. 1930–40'erne. H. 62. Diam. 89.

Let brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Nyere ledning. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Fra i Aarhus
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

804536 4.200 DKK
893739 (Autobud) 4.000 DKK
804536 4.000 DKK
893739 (Autobud) 2.700 DKK
804536 2.600 DKK
893739 (Autobud) 2.500 DKK
804536 2.400 DKK
893739 (Autobud) 2.300 DKK
804536 2.200 DKK
893739 2.100 DKK
804536 2.000 DKK