2131/215
Vilhelm Julius Høyer (f. København 1827, d. Frederiksberg 1905)
Vinranke med drueklaser. Sign. V. Höyer 1904. Olie på lærred. 35×25.
Retoucheringer. Mindre krakeleringer og enkelte minimale afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud