2115/24
Fransk prydvase af hvidbroget marmor, montering af forgyldt bronze. Louis XVI form. Circa 1900. H. 61.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Beslag på top sidder løst.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag