2148/272
Fransk bord af rosentræ med montering af forgyldt bronze, plade med brunt guldtrykt læder. Régenceform, 20. årh.s første halvdel. H. 77. B. 155. D. 92.
Mindre finérskader. Brugsslitage. Ingen nøgle.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag