2447/​5

Svensk stenbord med plade af Ölandssten, underdel af sortmalet træ, front med skuffe. 19. årh.s midte. H. 78. L. 86. B. 63.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret.

Vur­dering

15.000 DKK

Hammerslag