2049/323
10 juleuroer af forgyldt messing. Georg Jensen. (10)
Bestående af: 1994, 1996, 1998, 2001, 2006, 2007, 2008, 2013 og 2016 samt special edition.
Alle i original emballage med bånd. Fremstår med let alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud