2051/674
Zacharias Heinesen (f. Tórshavn 1936)
Fire kompositioner. Sign. ZH 11, samt tre nummereret 27/230, 31/230 og 97/230. Litografier i farver. Bladstørrelse 34×47. Uindrammede. (4)
Moderne kunst og design, 15. december 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud