2109/​338

Kinesisk vaskestand af hardwood med vaskefad af messing. Sen Qing, 19. årh.s slutning. Diam. 71.

Brugsslitage. Bordet er godt stabilt.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag