2440/​1135

A. Michelsen (, København, 20. årh.s begyndelse)

Et par marguerit ørclips og et par øreskruer af forgyldt sølv hver prydet med hvid emalje. Diam. 18–25 mm. (4)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Danske mestre, 2. oktober 2024

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag