2443/​511

Axel Munch (f. Gudhjem 1918, d. 1974)

Lysfyldt interiør. Sign. AM Gudhjem 57. Olie på lærred. 80×100.

Original stand. Generelle små og stabile optørringsrevner og krakeleringer. Mindre afsklaninger og et stødmærke langs nederste kant.

I Lyngby
Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

Levering i USA fra 1.460 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK