12008/​46

To vaser af klart glas graveret med palmer og trane. Usign. H. 18–21. B. 12–13, D. 4–5. (2)

Almindelig patina, herunder ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag