12008/46
To vaser af klart glas graveret med palmer og trane. Usign. H. 18–21. B. 12–13, D. 4–5. (2)
Almindelig patina, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag