12032/91
Armring af sterlingsølv. Diam. ca. 8,5×7,5 cm. B. 1,5 cm. Stemplet OKJ. Vægt ca. 50 g.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud