1950/313
Hugo V. Pedersen (f. København 1870, d. Holte 1959)
Stilleben med blå druer. Sign. Hugo VP. Olie på lærred. 40×56.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag