12138/104
Jón Magnus Joensen (f. Færøerne 1963)
“Summarkvøld”. Sign. JMJ 09. Verso Jón Magnus Joensen 09. Olie på lærred. 20×60. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021
Vurdering
Hammerslag