2003/191
Dansk maler, 19. årh.
Kystparti fra Møns klint. Sign. monogram. Olie på malepap. 16×22,5.
Minimale krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag