1951/​9046

Svensk régence spejl i ramme af forgyldt og rigt udskåret træ. 18. årh.s midte. H. 115. B. 52.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Selected (udskudt), 23. december 2019

Vur­dering

12.000 DKK

Hammerslag

8.000 DKK

8.000 DKK