903/43
Paul Fischer (f. København 1860, d. Gentofte 1934)
To elegante damer udfor Bredgade 66 nær Østre landsret og den russiske kirke. Sign. Paul Fischer. Olie på træ. 32×38.
Malerier og tegninger, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag