2015/584
Per Baagøe (f. Århus 1946)
“Klitlandskab Anholt”. Sign. på bagsiden Per Baagøe 2000. Olie på lærred. 200×160
God original stand.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag