2125/9096
Et par franske prydvaser af marmor og forgyldt bronze. 20. årh. H. 44. B. 21. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag