1949/549
Manuel Marín (f. Cieza, Murcia 1942, d. 2007)
Uden titel. Stemplet M. Marín. Hængende mobile i bemalet jern. H. ca. 120 B. ca. 120.
Mindre mærker og ridser.
Moderne kunst og design, 3. december 2019
Vurdering
Hammerslag