1635/32
Engelsk regency kommode af mahogni, øverst med skriveindretning, herunder tre skuffer. 19. årh. H. 112. B. 113. D. 51.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Beslag til skriveklap med skævhed.
Ældre malerier og møbler, 29. august 2016
Vurdering
Hammerslag
13 bud