2124/​32

Et par ornamenter af bemalet støbejern, dekoreret med vase, bladværk og hånd holdende en fakkel, stemplet Droits de L´homme. 19. årh. H. 121. (2)

Brugsslitage. Enkelte afskalninger og rustpletter.

Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag