2124/32
Et par ornamenter af bemalet støbejern, dekoreret med vase, bladværk og hånd holdende en fakkel, stemplet Droits de L´homme. 19. årh. H. 121. (2)
Brugsslitage. Enkelte afskalninger og rustpletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag