12118/42
Kai Lindemann (f. København 1931, d. 2007)
To landskabskompositioner. Sign. Lindemann 98 og 06. Litografier i farver, EA og EA 16/16. Bladmål 38×56 og 28×38. Uinrammede. (2)
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag