873/188
Italiensk vægkonsol af hvidmalet og forgyldt træ, sarg udskåret med maskaroner og guirlander, svungne ben, plade af sten. 18. årh.s slutning. H. 90. B. 118. D. 48.
Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017
Vurdering
Hammerslag